INTERNET

Jako jedyni oferujemy w Zgierzu Internet z publicznym adresem IP dla każdego klienta w ramach opłaty abonamentowej. Dodatkowo zapewniamy 3 adresy poczty elektronicznej również w ramach abonamentu.

Internet Światłowodowy w Zgierzu

Zakończyliśmy przełączanie budynków wielorodzinnych na szybki internet światłowodowy. W naszym zasięgu są już osiedla TBS 1, 2 i 3, Kurak, Dubois, Spacerowa, Okrzei, Sikorskiego, Pietrusińskiego, 650-lecia, oraz niektóre bloki wolnostojące. Zadzwoń do nas po więcej informacji tel. 427140400.

Hosting - Działamy w IPv4 i IPv6.

Poszerzyliśmy zakres naszych usług hostingowych o obsługę adresacji IPv6. Wszystkie utrzymywane na naszych serwerach strony i serwisy są od kilku lat dostępne zarówno przez IPv4 jak i przez IPv6.

IPv6 dostępne również dla naszych klientów

Od 2012 roku naszym klientom korzystającym z łączy biznesowych oferujemy możliwość korzystania z adresacji IPv6 w wariancie dual stack (IPv4 plus IPv6). W IPv6 przydzielamy standardowo prefiks /48. Publiczny adres IP otrzymują wszyscy nasi klienci.


Co wyróżnia nasz Internet

① BEZ CZASU TRWANIA
Prosty cennik i bezterminowa umowa z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

② BEZ OPŁATY POCZĄTKOWEJ
Nic nie płacisz za uruchomienie i aktywację.

③ BEZ WZROSTU CEN
Zawsze masz stały niski abonament, a przy nowelizacji cennika automatycznie dostaniesz lepsze warunki tak samo jak nowi klienci.

④ BEZ LIMITÓW DANYCH
Technologia światłowodowa lub radiowa, publiczny adres IP dla każdego klienta oraz 3 adresy e-mail w cenie abonamentu.


Pakiet internetowy "Na Start"

Dla osób nie potrzebujących szybkiego łącza wprowadziliśmy usługę światłowodową o zmniejszonej prędkości i obniżonej cenie abonamentu. Po więcej szczegółów dotyczących nowej oferty prosimy dzwonić do naszego biura (42 7140400).

czytaj więcej...

„Niekończąca się promocja”

„Niekończąca się promocja” dotyczy klientów naszej firmy będących abonentami usługi „Tani dostęp do szybkiego Internetu”. Zasadą tej promocji jest obowiązywanie jednolitego cennika usług bez względu na czas i okres zawarcia umowy.

czytaj więcej...