Partnerzy

Od początku działalności współpracujemy z wiodącymi markami na naszym rynku. Staramy się utrzymywać najwyższy poziom świadczonych usług, co rokrocznie potwierdzamy świadectwami autoryzacji.

Wśród naszych Partnerów chcielibyśmy wymienić:

partnerzy w usługach telekomunikacyjnych:
GTS-Energis, TP SA, Netia, RIPE

partnerzy w infrastrukturze technicznej:
Cisco, Motorola, Cambium Networks, NEC, AMP, HP, IBM, Kyocera Mita, ZPAS, Zyxel

partnerzy w zakresie oprogramowania:
Wapro, Oracle, VMware, Red-Hat, Microsoft, Avast

 

APC - jest jednym z czołowych producentów rozwiązań zasilania awaryjnego na świecie. Od roku 2007 należy do koncernu Schneider Electric.

AMP - jest producentem złączy i systemów połączeń używanych w większości dziedzin przemysłu. Posiadamy najwyższą w Polsce certyfikację systemu AMP (AMP ACT4), która pozwala nam jako jednej z dwóch firm w Polsce instalować system AMPTRAC.

Cisco Systems - jest światowym liderem wytwarzającym produkty sieciowe dla najróżniejszych zastosowań, od małych sieci lokalnych po potężne sieci korporacyjne ponadnarodowych gigantów dzisiejszego świata gospodarki.

HP - tworzy nowe rozwiązania technologiczne, które mają znaczący wpływ na życie ludzi, biznes i społeczeństwo. Jako największe na świecie przedsiębiorstwo z branży zaawansowanych technologii, HP dostarcza szerokie portfolio produktów, obejmujące drukarki, komputery osobiste, oprogramowanie, usługi i infrastrukturę informatyczną.

Microsoft Corporation - jest międzynarodową korporacją, która produkuje, wspiera, rozwija oraz licencjonuje oprogramowanie komputerowe, aplikacje serwerowe i technologie informatyczne dla klientów indywidualnych, firm i instytucji.

NEC Corporation - jest wiodącym dostawcą rozwiązań do budowy radiowych sieci szerokopasmowych i światłowodowych, oraz rozwiązań do zarządzania tożsamością. NEC jest również uznanym, światowej klasy producentem sprzętu komputerowego, a w szczególności wysokiej jakości wyświetlaczy.

VMware - to światowy lider w dziedzinie rozwiązań do wirtualizacji w zakresie od komputerów biurowych do centrów przetwarzania danych.