EURON - wersja strony dla słabowidzacych          Powiększ tekst:     

MENU:   Dostęp do Internetu | Konfiguracja poczty | Integracja usług | Pozostałe usługi | Kontakt

Panel poczty www | Test prędkości łacza
Tani dostęp do szybkiego Internetu


Usługa „Tani dostęp do szybkiego Internetu” przeznaczona jest dla klientów indywidualnych i jest dostępna na terenie całego miasta Zgierza, oraz w niektórych rejonach powiatu Zgierskiego. Usługa dostępna jest w dwóch wariantach w zależności możliwej technologii podłączenia abonenta.
Klienci mają do wyboru kilka wariantów prędkości łącza zakończonego standardowym interfejsem ethernetowym, a więc nie wymagającym instalowania żadnych dodatkowych urządzeń u abonenta. Każdy nasz abonent otrzymuje unikatowy publiczny adres IP bez dodatkowych opłat i formalności.

  Cennik 1 – dotyczy budynków i mieszkań podłączonych w technologii radiowej

Prędkość łącza do:    Abonament miesięczny:
3 Mb/s *
   45 zł
5 Mb/s    50 zł


 Cennik 2 – dotyczy budynków i mieszkań podłączonych radiolinią


Prędkość łącza do:    Abonament miesięczny:
10 Mb/s
   45 zł
20 Mb/s    50 zł
30 Mb/s    80 zł


  Cennik 3 – dotyczy budynków i mieszkań podłączonych w technologii światłowodowej

Prędkość łącza do:    Abonament miesięczny:
20 Mb/s    45 zł
40 Mb/s    50 zł
60 Mb/s    70 zł
80 Mb/s
   80 zł

Wszystkie ceny zawierają wliczony podatek VAT. Cennik obowiązuje od dnia 01.01.2016

(*) – Uwaga: usługa dostęna na wybranych terenach wiejskich

Dla każdego łącza aktywujemy do 3 profesjonalnych kont pocztowych w domenie poczta.euron.pl – każde o pojemności 1 GB, wraz z ochroną antywirusową i antyspamową.

Uwaga: przy płatności abonamentu za 6 lub 12 miesięcy z góry udzielane są korzystne rabaty (otrzymują Państwo odpowiednio 1 lub 2 miesiące gratis w skali roku).

[ Powrót go menu ]Konfiguracja poczty

1. Poczta przychodząca pop3/pop3s:

serwer: pop3.mail.euron.pl
protokół: pop3
port: 110
Bezpieczeństwo połączenia: STARTTLS
Metoda uwierzytelniania: Normalne hasło

lub:

protokół: pop3s
port: 995
Bezpieczeństwo połączenia: SSL/TLS
Metoda uwierzytelniania: Normalne hasło

2. Poczta przychodząca imap/imaps:
serwer: imap.mail.euron.pl
protokół: imap
port: 143
Bezpieczeństwo połączenia: STARTTLS
Metoda uwierzytelniania: Normalne hasło

lub

protokokół: imaps
port: 993
Bezpieczeństwo połączenia: SSL/TLS
Metoda uwierzytelniania: Normalne hasło

3. Poczta wychodząca smtp/smtps
serwer: smtp.mail.euron.pl
protokół: smtp
port: 25
Bezpieczeństwo połączenia: STARTTLS
Metoda uwierzytelniania: Normalne hasło

lub

protokół: smtps
port: 465
Bezpieczeństwo połączenia: SSL/TLS
Metoda uwierzytelniania: Normalne hasło

[ Powrót go menu ]Integracja usług


Integracja infrastruktury IT jest jednym z kluczowych obszarów naszej działalności. Wszechstronność umiejętności naszych specjalistów pozwala nam na realizację nawet najbardziej złożonych projektów. Oferujemy całościowe usługi w zakresie budowania centrów danych, tworzenia sieci informatycznych oraz wdrażania wyspecjalizowanych rozwiązań zaspokajających wszystkie potrzeby naszych klientów.

W zakresie infrastruktury IT dostarczamy:
Zajmujemy się budową, wyposażaniem oraz zabezpieczaniem centrów danych i serwerowni. Dostarczamy rozwiązania wykorzystując produkty takich firm jak Cisco i HP. Dbamy o to, aby tworzone przez nas centra danych zapewniały bezpieczeństwo przechowywanych tam informacji oraz niezawodność całego systemu informatycznego.
Oferujemy również instalację systemów klimatyzacji oraz systemów zasilania dla serwerowni, centrów danych, centrali oraz innych obiektów wymagających kontrolowanej temperatury powietrza i niezawodnego zasilania w energie elektryczną. Używamy produktów firmy APC oraz Fujitsu.

Wirtualizacja
Posiadamy specjalistów w zakresie technologii wirtualizacyjnych takich firm jak WMVare, Microsoft i Citrix. Budujemy klastry serwerów wirtualnych oraz projektujemy i doradzamy w tworzeniu systemów informatycznych opartych na maszynach wirtualnych w oparciu o oprogramowania VMware.

Pamięci masowe
Projektujemy, instalujemy i uruchamiamy systemy pamięci masowych przeznaczonych do długotrwałego przechowywania dużej ilości danych (DAS, SAN, NAS). W tym zakresie współpracujemy z HP.

Ochrona danych
Opracowujemy oraz wdrażamy rozwiązania zapewniające ochronę ważnych danych. Konfigurujemy narzędzia do tworzenia kopii zapasowych oraz archiwizacji informacji. Przygotowujemy kompletne polityki bezpieczeństwa i pomagamy zaimplementować je w organizacji.

Systemy zarządzania infrastrukturą IT
Dla zapewnienia kontroli nad rozbudowanym i heterogenicznym środowiskiem IT proponujemy projekt, skalowanie oraz implementację systemów zarządzania infrastrukturą HP Insight Control.

Rozwiązania sieciowe
Posiadamy doświadczenie w budowie sieci komputerowych o różnym zasięgu i technologii. Projektujemy, instalujemy oraz zabezpieczamy sieci typu WAN, LAN, sieci światłowodowe, oraz siec radiowe. W tym zakresie współpracujemy z liderem na rynku rozwiązań sieciowych jakim jest firma Cisco. Kładziemy duży nacisk na rozwój naszych kompetencji w zakresie technologii Cisco, czego dowodem są kolejne certyfikaty uzyskiwane przez naszych pracowników. W technologiach radiowych opieramy się na firmach NEC, Cambium Networks, Motorola i innych.

Telefonia IP (VoIP)
Konstruktywna współpraca z firmą Cisco pozwala nam na dostarczanie rozwiązań telefonii IP (VoIP) na najwyższym światowym poziomie. Głównym powodem stosowania telefonii IP jest chęć obniżenia kosztów prowadzenia działalności. Rozwiązania takie możemy wdrożyć we wszystkich rodzajach instytucji. Wykonujemy zarówno systemy telefonii IP, jak i systemy analogowe i hybrydowe. VoIP to nowoczesny sposób komunikacji głosowej w sieciach teleinformatycznych, wykorzystującym mechanizm transmisji głosu w tzw. postaci pakietowej i korzystającym z tej samej sieci, która wykorzystywana jest do transmisji danych.

Sprzęt komputerowy
Jesteśmy dystrybutorem sprzętu komputerowego takich firm jak Dell, HP, OKI, Samsung. Dzięki temu możemy zaproponować szeroki asortyment produktów oraz rozwiązania sprzętowe na najwyższym poziomie odpowiednio dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Oprogramowanie użytkowe
Zajmujemy się instalacją oraz integracją oprogramowania znanych światowych firm, oraz polskiego oprogramowania przeznaczonego dla małego i średniego biznesu. W tej dziedzinie naszymi głównymi partnerami są: Microsoft i Asseco (Wapro).

[ Powrót go menu ]Pozostałe usługi

Wynajem powierzchni biurowych i magazynowych

Budynek biurowy zlokalizowany na terenie Parku Przemysłowego Boruta.
Dogodna lokalizacja; 150 miejsc parkingowych.
Do wynajęcia pomieszczenia:
Cena od 20 zł/m2 (biuro) i 15 zł/m2 (magazyn) w zależności od standardu i wielkości pomieszczenia.
W cenie czynszu ogrzewanie, woda, ścieki i śmieci. Opłaty dodatkowe: energia elektryczna.
Pomieszczenia gotowe lub z możliwością aranżacji powierzchni według życzenia klienta.
W budynku prowadzą działalność m.in. Bank, Przychodnia Lekarska, Gabinety Lekarskie, Kancelarie Adwokackie, Radcy Prawnego, Biura Rachunkowe, BAR i inne.
Oferta może być w danym momencie nieaktualna. Prosimy o kontakt telefoniczny.


Usługi elektryczne i energetyczne

Zakres wykonywanych przez nas robót elektryczno–pomiarowych:
[ Powrót go menu ]Kontakt


EURON Sp. z o.o.
95-100 Zgierz, ul. Andrzeja Struga 23
Sekretariat: 42 7140230
Faks: 42 7174701

Księgowość: 42 7140242
Kadry: 42 7140230
[email protected]

Dział Teleinformatyki
Biuro: 42 7140400
[email protected]

Dział Usług Elektrycznych
Warsztat: 42 7140222

Konsultanci Biura Obsługi Klienta pozostają do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 – 16.00 pok. 706. Prosimy o kontakt z numerem telefonu: 42 7140400 lub 04 22997900.

Po godzinie 16.00, oraz w dni wolne od pracy prosimy dzwonić pod numer 42 2997900, pozostawiając zgłoszenie serwisowe na poczcie głosowej. Państwa zgłoszenie zostanie przyjęte przez system i automatycznie skierowane do Działu Obsługi Technicznej.

W sprawach umów, rozliczeń finansowych i płatności prosimy kierować się do pok. 700, lub kontaktować telefonicznie pod numerem: 42 7140242.

Wszelkie opłaty za usługi internetowe przyjmowane są obecnie wyłącznie w formie przelewu bankowego lub przekazu na poczcie. Wpłat należy dokonywać na indywidualne konto bankowe, którego numer znajdą Państwo na swojej fakturze lub w umowie.

Adres korespondencyjny:
EURON Sp. z o.o.
95-100 Zgierz, ul. Andrzeja Struga 23

tel.: 42 7140400, 42 2997900
e-mail: [email protected]

Pozostałe informacje:
EURON – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą: 95-100 Zgierz, ul. Andrzeja Struga 23
Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, Łódź, ul. Pomorska 37, pod numerem KRS: 0000020094
Kapitał zakładowy: 946 000,00 zł

REGON: 472051782
NIP: 732-17-88-225

Numer w rejestrze przedsiębiorców telekomunikacyjnych: 876
BANK PKO BP SA o/Zgierz – 26 1020 3440 0000 7102 0087 9692 (nie dotyczy wpłat za Internet)
KREDYT BANK – 34 1500 1038 1210 3005 3331 0000 (nie dotyczy wpłat za Internet)

[ Powrót go menu ]


Wszelkie prawa zastrzeżone.
Copyright © 1994 - 2016 EURON Sp. z o.o.